Dziś wieczorem zielonogórzanie rozegrają swój drugi mecz w obecnym sezonie TBL. O łączeniu gry na obu frontach i tym spotkaniu wypowiada się Vlad Moldoveanu.
– Zawsze jest ciężko, kiedy grasz na zmianę w lidze i pucharach, szczególnie jak musisz się podnieść po takiej porażce jak z Żalgirisem. Najważniejsze to skupić się jednak na następnym meczu. Nie można myśleć za dużo o tym co było, bo to może kosztować sporo w przyszłości. Teraz liczy się tylko mecz z Śląskiem i jedziemy tam aby wygrać – powiedział rumuński gracz Stelmetu.






