Dziś zakończył się turniej towarzyski w Belgii, w którym nasza reprezentacja odniosła trzy zwycięstwa. Po wygranych spotkaniach nad Izraelem i Belgią, kadra Polski pokonała Włochy 82:79, a najlepszymi graczami byli Marcin Gortat i Maciej Lampe, którzy zapisali na swoim koncie po 17 „oczek”.
Polska – Włochy 82:79 (20:19, 21:18, 19:17, 22:25)
Polska: Maciej Lampe 17, Marcin Gortat 17, Łukasz Koszarek 12, Krzysztof Szubarga 9, Przemysław Karnowski 8, Thomas Kelati 7, Michał Ignerski 7, Przemysław Zamojski 3, Adam Waczyński 2, Łukasz Wiśniewski 0.
Włochy: Marco Belinelli 24, Alessandro Gentile 12, Marco Cusin 9, Travis Diener 8, Stefano Mancinelli 7, Luigi Datome 6, Andrea Cincarini 5, Pietro Aradori 4, Nicolo Melli 4, Angelo Gigli 0.
źródło: www.pzkosz.pl






